Prejsť na obsah

23. – 25.9.2022, Bratislava | The Spot

Prispej k novým riešeniam pre lepší život pacientov na Slovensku

zaregistruj sazaregistruj sa

Harmonogram

Piatok

Sobota

Nedeľa

OTVORENIE

Privítanie a prezentácie výziev

FORMOVANIE TÍMOV

Elevator pitch

VEČERA

Networkovanie s mentormi

#1 CHECK-IN

Nastavenie práce

Frequently asked questions
(FAQ)

Čo je Hack Healthcare Slovensko 2022?

Hack Healthacre je prvý veľký hackathon na Slovensku zameraný na zlepšenie zdravotníctva. Hackathon je vedecko-odborné podujatie, ktorého účelom je nájsť riešenie na súčasné problémy v zdravotníctve a to buď potvrdením správnosti súčasných riešení a postupov alebo ich spochybnením a vyvrátením, alebo nájdením najlepších riešení danej problematiky.

 

Hack Healthcare sa bude konať v Bratislave v dňoch 23. – 25.9.2022. To znamená, že budeš mať 48 hodín na prácu v tíme, stretnutia s mentormi a na workshopy. Cieľom je nájsť revolučné riešenia, ktoré sú orientované na pacienta a pomáhajú ľuďom žiť kvalitnejší život s lepšími výsledkami liečby. Otestovať ich a následne odprezentovať pred porotou. Víťazné tímy čaká odmena za úspešné riešenie v celkovej hodnote 5.000€. 

Kto by sa mal zaregistrovať?

Odporúčame sa registrovať už v 3-6 členných tímoch, pred samotným hackathonom. Každý účastník sa musí zaregistrovať osobitne, s tým, že uvedie meno tímu, ktorého je súčasťou. Tímy by mali byť rôznorodé.
Vítaní sú účastníci všetkých akademických a profesných zameraní. Projekťáci, IT špecialisti, dátoví analytici, podnikatelia, inovátori a študenti, ktorých zaujímajú technológie a zdravotníctvo.

Prihlásiť sa môžeš tu.

Dokedy sa môžem registrovať?

Na hackathon sa môžeš registrovať do 19.9.2022 alebo do naplnenia kapacity. 

Čo ak nemám tím?

Na hackathon sa môžeš prihlásiť aj ako jednotlivec. Spojíme ťa s ostatnými jednotlivcami, ktorí si tiež hľadajú tím.

21.9.2022 o 17.00  sa bude konať Online Meet-up pre účastíkov a záujemcov  Hack Healthcare. Na tomto krátkom online podujatí získaš unikátnu možnosť dozvedieť sa viac o výzvach hackathonu priamo od odborníkov, získať odporúčania alebo inšpirácie pre smerovanie vašich riešení a pýtať sa svoje doplňujúce otázky. Zároveň budeš mať možnosť stretnúť ďalších „hackerov“ a postaviť alebo rozšíriť svoj tím na podujatie. Zaregistruj sa na tomto linku.

Kde sa bude hackathon konať?


Bratislava: The Spot, Bottova 2/A, 811 09

Program nájdeš tu

Čo to bude stáť?

Vďaka naším partnerom sa všetci zaregistrovaní účastníci môžu zúčastniť hackathonu úplne zadarmo.

Čo si mám so sebou priniesť?

Na hackovanie budeš potrebovať notebook. Ak vieš, že budeš potrebovať aj iný hardware (napr.: monitor) možeš si ho so sebou priniesť. Počas hackathonu sa postaráme o tvoj pitný režim, snacky a jedlo 3x denne.
Ak by si mal/a nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať: info@hackhealthcare.sk.

Kde budem spať?

Organizátori hackathonu neposkytujú ubytovanie účastníkom. V prípade, že sa chceš komfortne vyspať, miesto konania sa nachádza v centre, tak si kľudne nájdi ubytovanie v jeho blízkosti.

Čo bude nasledovať po Hackathone?

Víťazné tímy budú mať možnosť sa podielať na spolu developovaní a implementácií riešení s podporou naších partnerov.

Aký je oficiálny jazyk Hackathonu?

Oficiálny jazyk hackathonu je slovenčina.